• WYNIKI  SZKOLNEGO  KONKURSU  ŚWIETLICOWEGO „PORTRET MISIA”

28.11.2022 00:00
                  25 listopada obchodzimy co roku Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji świetlica szkolna zorganizowała konkurs plastyczno-techniczny pt.: „Portret Misia”. Konkurs był skierowany do uczniów z klas 1-3. Wpłynęło wiele ciekawych i oryginalnych prac. Każdy miś był inny. Komisja Konkursowa miała niełatwe zadanie. Bardzo trudno było wybrać najpiękniejsze Misie…

• PAŹDZIERNIK W ŚWIETLICY

19.11.2022 15:14
      Październikowe spotkania w świetlicy szkolnej uczniowie rozpoczęli od rozmowy o swoich domowych pupilach. Rozmowa dotyczyła sposobów w jaki należy o nich dbać oraz jak właściwie sprawować nad nimi opiekę. Zastanawiali się, jakie cechy powinien mieć dobry opiekun zwierząt.
    • WRZESIEŃ W ŚWIETLICY

29.10.2022 14:05
      Po wakacyjnej przerwie z uśmiechem na twarzy, pełni energii i wiary we własne siły rozpoczęliśmy nowy rok zajęć świetlicowych.
      Dzieci z klas pierwszych poznały nowe miejsce w szkole – świetlicę. To tu, po lekcjach lub przed lekcjami, uczniowie będą spędzać czas wraz z kolegami i koleżankami z różnych klas.
    • Regulamin szkolnego konkursu plastycznego pt.: „Portret Misia”

27.10.2022 16:41

Organizatorem konkursu jest świetlica szkolna Szkoły Podstawowej w Krzywaczce.

I.Cele konkursu:
      - rozbudzanie twórczej inwencji dziecka i kreatywności
      - wzmacnianie wiary we własne możliwości
      - rozwijanie indywidualnych zdolności plastycznych
      - budzenie zainteresowania różnymi technikami plastycznymi