• Wyniki konkursu przedszkolnego "Robot przyszłości"

• 22.04.2024 19:53
        • 14 marca ogłoszono konkurs Robot przyszłości dla dzieci przedszkolnych z Zespołu Placówek Oświatowych im. św. Jadwigi Królowej Polski w Krzywaczce. Prace konkursowe można było składać do 29 marca 2024 roku. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastyczno-technicznej, dowolną techniką, w formie przestrzennej (nie większej niż 50cm), zgodnej z tytułem konkursu. Prace przestrzenne należy wykonać techniką dowolną.

• POKAZ CYRKOWY

• 25.02.2024 16:07
        • 9 lutego w sali gimnastycznej odbył się pokaz cyrkowy zorganizowany dla przedszkolaków przez pana Piotra. Podczas tego wydarzenia dzieci były świadkami żonglerki piłeczkami, obręczami oraz kolorowymi chusteczkami. Obejrzały także jazdę na monocyklu, pokaz pantomimiczny z walizką i utrzymywanie na czole monocykla oraz szczudła. Ponadto miał miejsce pokaz świetlny, w którym dzieci aktywnie brały udział i musiały szybko nazywać pojawiające się obrazy.