• Konkurs plastyczny „Kartka bożonarodzeniowa”

• 20.12.2023 20:04
        • Dnia 15 grudnia jury w składzie: p. M. Miś, p. K. Gaweł, p. M. Wątor wyłoniły laureatów przedszkolnego konkursu na kartkę świąteczną. Celami konkursu było: podtrzymywanie tradycji Bożonarodzeniowych, rozbudzanie w dzieciach chęci uzewnętrzniania swoich talentów, rozbudzanie zainteresowań plastycznych, poszerzanie wiedzy na temat tradycji bożonarodzeniowych, podtrzymywanie świątecznej atmosfery, kultywowanie tradycji wykonywania kartek świątecznych.

Jury, oceniając prace konkursowe, brało pod uwagę zgodność z tematem, trudność wykonanej pracy, ogólne wrażenie artystyczne, estetykę oraz samodzielność wykonywanej pracy. W dwóch kategoriach wiekowych wyłoniono następujących laureatów:

Dzieci 3 i 4 letnie:
          1 miejsce – Emilia Niedbała (oddział III)
          2 miejsce – Franciszek Szpak (oddział III)
          3 miejsce  - Milena Uchacz (oddział IV) oraz A. Rakoczy (oddział III)

Dzieci 5 i 6 letnie:
          1 miejsce – Łucja Szpak (oddział II)
          2 miejsce – Lena Stanisławska (oddział II) oraz Matylda Bobeł (oddział III)
          3 miejsce – Mikołaj Kruk (oddział III) oraz Wiktor Karnia (oddział I)

Wszystkim, biorącym udział dzieciom w konkursie, serdecznie gratulujemy talentów, pomysłowości, trudu we włożoną pracę i życzymy dalszych sukcesów.

• Obchody Święta Niepodległości

• 16.11.2023 16:48
        • Aby uczcić 105. rocznicę odzyskania niepodległości, 10 listopada przedszkolaki o symbolicznej godzinie 11:11 odśpiewały Mazurek Dąbrowskiego.
        • Wycieczka do teatru

• 16.11.2023 16:37
        • 13 października cztery oddziały przedszkolne wybrały się na wycieczkę do Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu, gdzie mogły obejrzeć spektakl muzyczny pt. „Piękna i Bestia”.