• Wakacyjny dyżur przedszkoli

• 09.05.2024 14:18
        • Burmistrz Gminy Sułkowice informuje, że organizuje się wakacyjny dyżur przedszkoli dla dzieci uczęszczających do przedszkoli gminnych w bieżącym roku szkolnym 2023/2024.

Dyżurować będą:

1) w lipcu – Przedszkole Samorządowe Nr 2 w Sułkowicach, ul. 1 Maja 56;

2) w sierpniu – Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Sułkowicach, ul. Kwiatowa 16.

Zapisu dziecka na dany miesiąc wakacyjny należy dokonać w nieprzekraczalnym terminie 15 - 29 maja 2024 r. u dyrektora dyżurującego przedszkola.Odpłatność za korzystanie dziecka z przedszkola w czasie wakacji uiszcza się w dniach 5-11 czerwca 2024 r.Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy przedszkoli pełniących dyżur:Przedszkole Samorządowe Nr 2 w Sułkowicach – tel. 12 273-26-78Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Sułkowicach – tel. 12 273-21-99. Dyżur zostanie zorganizowany pod warunkiem zgłoszenia odpowiedniej liczby dzieci.

Ponadto informuję, że zgodnie z arkuszem organizacyjnym w miesiącu lipcu – tak jak w pozostałe miesiące roku szkolnego – pracują:- Przedszkole Samorządowe w Rudniku,- Przedszkole Samorządowe w Harbutowicach,- Przedszkole Samorządowe w Biertowicach.

W związku z powyższym do dyżurujących przedszkoli, tj. Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Sułkowicach oraz Przedszkola Samorządowego Nr 2 w Sułkowicach można zapisać dziecko, które w roku szkolnym 2023/2024 uczęszczało do przedszkola na terenie gminy, a które to przedszkole nie pracuje w danym miesiącu (lipcu lub sierpniu).

• Wyniki konkursu przedszkolnego "Robot przyszłości"

• 22.04.2024 19:53
        • 14 marca ogłoszono konkurs Robot przyszłości dla dzieci przedszkolnych z Zespołu Placówek Oświatowych im. św. Jadwigi Królowej Polski w Krzywaczce. Prace konkursowe można było składać do 29 marca 2024 roku. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastyczno-technicznej, dowolną techniką, w formie przestrzennej (nie większej niż 50cm), zgodnej z tytułem konkursu. Prace przestrzenne należy wykonać techniką dowolną.