• Wyniki Gminnego Konkursu Plastycznego

• 25.04.2024 07:34
      • " Wiosna wokół nas"
      • Gminny konkurs plastyczny „Wiosna wokół nas”

Dnia 22 kwietnia jury w składzie: mgr J. Brózda, mgr J. Chodurek, mgr A. Kalemba wyłoniły laureatów gminnego konkursu plastycznego. Celami konkursu było: rozbudzanie w dzieciach chęci uzewnętrzniania swoich talentów, rozbudzanie zainteresowań plastycznych, rozwijanie i kształtowanie wyobraźni dzieci, przenoszenie piękna uroków wiosny na papier, zmotywowanie dzieci do poszukiwania wiosny i jej cech charakterystycznych.

Jury, oceniając prace konkursowe, brało pod uwagę zgodność z tematem, trudność wykonanej pracy, ogólne wrażenie artystyczne, estetykę oraz samodzielność wykonywanej pracy. W dwóch kategoriach wiekowych wyłoniono następujących laureatów:

Dzieci 3 i 4 letnie:

I miejsce:        Adrianna Karnia, Przedszkole Samorządowe w Krzywaczce

Aurelia Kaczor, Przedszkole Samorządowe w Krzywaczce

II miejsce:      Kaja Łopata, Przedszkole Samorządowe w Rudniku

III miejsce:     Aniela Blecharczyk, Przedszkole Samorządowe w Krzywaczce

Kaja Góralik, Przedszkole Samorządowe nr 1 w Sułkowicach

Wyróżnienia: Oliwia Nawrot, Przedszkole Samorządowe w Harbutowicach

Magdalena Chmielik, Przedszkole Samorządowe w Harbutowicach

Dzieci 5 i 6 letnie:

I miejsce:        Leon Szczyrbak, Przedszkole Samorządowe w Rudniku

Maja Kuchta, Przedszkole Samorządowe nr 2 im. św. Mikołaja w Sułkowicach

II miejsce:      Lena Stolarek, Przedszkole Samorządowe w Krzywaczce

Julia Światłoń, Przedszkole Samorządowe w Harbutowicach

III miejsce:     Filip Biela, Przedszkole Samorządowe w Rudniku

Wyróżnienia: Patrycja Garbień, Przedszkole Samorządowe nr 1 w Sułkowicach

Hanna Golonka, Przedszkole Samorządowe nr 1 w Sułkowicach

Wszystkim, biorącym udział dzieciom w konkursie, serdecznie gratulujemy talentów, pomysłowości, trudu we włożoną pracę i życzymy dalszych sukcesów.