• POKAZ CYRKOWY

• 25.02.2024 16:07
      • 9 lutego w sali gimnastycznej odbył się pokaz cyrkowy zorganizowany dla przedszkolaków przez pana Piotra. Podczas tego wydarzenia dzieci były świadkami żonglerki piłeczkami, obręczami oraz kolorowymi chusteczkami. Obejrzały także jazdę na monocyklu, pokaz pantomimiczny z walizką i utrzymywanie na czole monocykla oraz szczudła. Ponadto miał miejsce pokaz świetlny, w którym dzieci aktywnie brały udział i musiały szybko nazywać pojawiające się obrazy.

• Po skończonych pokazach pan Piotr odwiedził wszystkie oddziały przedszkolne. Każde dziecko mogło poznać pracę prawdziwego cyrkowca i spróbować sił w różnych praktycznych ćwiczeniach oraz zadaniach, m.in. kręcenia talerzykami, chodzenia na dużych czy małych szczudłach. Przedszkolaki uczestniczyły również w zabawach z użyciem flowerstick oraz chusteczek.

Podczas warsztatów dzieci samodzielnie ćwiczyły cierpliwość i wytrwałość. Zabawy te dały im wiele satysfakcji i radości. Dziękujemy za miło spędzony czas oraz moc atrakcji.

Galerie wydarzenia:

Galeria pokazu